DEHŞET GEZEGENİ - YABANCI KORKU GERİLİM FİLMİ VİDEOSU ONLİNE İZLDEHŞET GEZEGENİ KORKU FİLMİ VİDYOSU İZLE

Tür : Aksiyon / Korku / Bilim Kurgu
Gösterim Tarihi : 27 Temmuz 2007
Yönetmen : Robert Rodriguez
Senaryo : Robert Rodriguez
Görüntü Yönetmeni : Robert Rodriguez
Müzik : Graeme Revell ,  Robert Rodriguez ,  Carl Thiel
Yapım : 2007, ABD 


Oyuncular

Rose McGowan (Cherry Darling) , Freddy Rodríguez (El Wray) , Michael Biehn (Şerif Hague) , Jeff Fahey (J.T.) , Quentin Tarantino (Tecavüzcü) , Bruce Willis (Lt. Muldoon) , Rebel Rodriguez (Tony Block) , Michael Parks (Earl McGraw) , Nicky Katt (Joe) , Rosario Dawson (Abernathy) 
 
William ve Dakota Block, bir gece arka bahçelerinden gelen seslerle uyanırlar. Neler olduğunu anlamak için dışarı çıktıklarında karşılaştıkları manzara dehşet vericidir.

Yaşanan bir patlama sonucu, ortalığa garip bir gaz yayılmıştır ve bu gazı soluyan insanlar, şiddet düşkünü canilere dönüşmüşlerdir. Giderek saldırganlaşan insanlar ortalığa dehşet saçmaktadırlar. Saldırılar sırasında bacağı kopan dansçı Cherry ve eski erkek arkadaşı Wray’nin de William ve Dakota’ya katılması ile birlikte olayların gizemini araştırmaya başlarlar.

Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun iki film birden projesi olarak birlikte çektikleri Grindhouse’un Rodriguez yönetimindeki ikinci parçası olan Dehşet Gezegeni, eleştirmenler tarafından da başarılı bir çalışma olarak değerlendirildi. Özellikle Frank Miller uyarlaması Günah Şehri’nden sonra yönetmenin çalışmaları sinemaseverlerde büyük bir merak uyandırıyor.Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !